88509729 (21)98+ 

info[at]arya-holding[dot]com

86121450 (21)98+

  انتخاب زبان

جمعه, 07 بهمن 776 09:15

واردات

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

-    ارائه مشاوره در خصوص نحوه تامین محصولات مواد اولیه و واسط خط تولید از منابع خارجی
-    تهیه پروفرما و ارائه مشاوره در خصوص نحوه خرید کالا
-    انجام امور ثبت سفارش
-    ارائه مشاوره در خصوص نحوه اخذ بیمه نامه
-    پیگیری و اخذ مجوزهای لازم از سازمان¬ها و ارگان¬های ذی ربط
-    ارائه مشاروه در خصوص نحوه حمل و بازرسی کالا در مبدا
-    امکان تهیه اسناد لازم جهت ترخیص

 

 واردات مواد صنعتی

•    وارد کننده انواع ریبون حرارتی (Thermal Transfer Ribbon) ریبون وکس، ریبون وکس رزین، ریبون رزین، ریبون سوپر رزین،ریبون ضد آب، در سایز های مختلف.
•    ارائه انواع لیبل های پشت چسب دار کاغذی (Paper)،پلی پرو پیلن (PP)،پی وی سی (PVC) ، متال (Silver)، شفاف (Transparent)، اموال / خرد شونده (Security Label)، برچسب گارانتی (VOID Label) و ...
•    ارائه مشاوره به منظور انتخاب مواد مصرفی متناسب با نوع کالا یا خدمات جهت مقرون به صرفه بودن و داشتن کارایی مناسب در شرایط مختلف محیطی برای حفظ کیفیت مطلوب.
•    تهیه ،تامین و عرضه بهترین نوع محصولات لیبل پرینتر(Label Printer)   و بارکد اسکنر(Barcode Scanner).

 

 

 

 

 

واردات محصولات کشاورزی


کود کشاورزی
هرگونه مواد طبیعی و یا غیر طبیعی که در کشاورزی برای تقویت خاک کشاورزی ، باغ ، مزرعه به دلیل وجود مواد مفیدی که در آن وجود دارد استفاده می‌کنند کود گفته می شود.  در واقع کود خوراک و غذای خاک جهت افزایش توان بهره گیری از آن می باشد. در صورتی که از کودهای طبیعی و غیر طبیعی به درستی استفاده نمائیم محصول حاصل بسیار غنی تر خواهد بود.


سموم کشاورزی
سموم کشاورزی اکثرا جهت جلوگیری از کاهش کیفیت و ازبین رفتن محصولات کشاورزی به دست حشرات بسیار لازم و ضروری می باشد. البته سموم کشاورزی نقش بسیار تعیین کننده ای را در کیفیت محصولات کشاورزی دارند بطوریکه اگر این سموم فاقد کیفیت لازم باشند سبب از بین رفتن و سوختن این محصولات می گردد..
واردات انواع کودهای مایع ، جامد و سموم کشاورزی
کودهای مایع شرکت با پیشوند Bio و کودهای جامد با پسوند farm قابل تشخیص می باشند.

به منظور واردات و توزیع بهترین کود شیمیایی خارجی شرکت های تخصصی فعالیت دارند. این مراکز می توانند بهترین تولیدات را شناسایی کرده و برای تامین نیاز مشتریان خود اقدام کنند.همیشه از نظر بخش قابل توجهی از کشاورزان، کود شیمیایی خارجی از جمله بهترین ها بوده و راحت تر برای تهیه آن اقدام می کنند. به همین دلیل به وارد کننده ها مراجعه کرده و بهترین محصول آنها را تهیه می کنند. در این میان می توان شاهد واردات حجم زیادی از انواع کود شیمیایی تخصصی بود.
در همین راستا این مجموعه توانایی ارائه مشاوره واردات و تامین انواع کودهای شیمیایی و سموم کشاورزی را دارا بوده و در این زمینه فعال می باشد. هلدینگ آریا به سفارش انواع سموم مورد تایید سازمان اصلاح نباتات کشور، انواع کودهای آلی، شیمیایی و مواد اولیه تولیدات نهاده های کشاورزی را برای مشتریان خود ثبت سفارش کرده و از تمام کشورهای صاحب دانش در این زمینه وارد کشور عزیزمان ایران می نماید. این شرکت با دانش فنی بالای متخصصان خود خدمتی نو در جهت تجویز انواع برنامه های غذایی متناسب با نوع کشت و شرایط آب وهوایی به کشاورزان عزیز ارائه می نماید.   

 

 

 

خواندن 1693 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 08 ارديبهشت 1398 11:28
محتوای بیشتر در این بخش: « صادرات حمل و نقل »

درباره ما

 

هلدینگ آریا  با هدف ارائه خدمات تخصصی بازرگانی، حمل و ترخیص کالا در سال 1381  تأسیس شد. در طی این سال ها، توانسته است با ارائه خدمات متنوع بازرگانی، حمل و نقل بین المللی ...

خدمات

-  صادرات
-  واردات
-  حمل و نقل
-  ترخیص
-  مشاوره در امور بازرگانی ، ترخیص

صادرات و واردات

-  کشاورزی
-  معدنی
-  مواد غذایی
-  صنعتی

ارتباط با ما

  آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان علی اکبری، پلاک 103، واحد 6

  تلفن: 88509729 , 88509753 , 86121450

ایمیل: info [at] arya-holding [dot] com