88509729 (21)98+ 

info[at]arya-holding[dot]com

86121450 (21)98+

  انتخاب زبان

پنج شنبه, 23 فروردين 777 08:57

هلدینگ آریا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

هلدینگ آریا با هدف ارائه خدمات تخصصی بازرگانی، حمل و ترخیص کالا در سال 1381  تأسیس شد. در طی این سال ها، توانسته است با ارائه خدمات متنوع بازرگانی، حمل و نقل بین المللی و ترخیص کالا رضایت حداکثری را برای مشتریان عزیز به ارمغان آورد.                               
هلدینگ آریا  در راستای تحقق اهداف خود و جلب رضایت همکاران تجاری با تاسیس شرکت سهامی خاص و همکاری کارشناسان کارآزموده توانسته است نیاز طیف های مختلف بازار را با کمترین هزینه و بیشترین سرعت برآورده سازد.  در این راستا، با افتتاح دفاتر نمایندگی در نقاط مهم اقتصادی جهان از جمله شهر گوانجو در کشور چین، دبی در کشور امارات متحده عربی، تهران در میهن عزیزمان، خدمت رسانی به شرکای تجاری با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود.
وجه تمایز هلدینگ آریا ، ارائه خدمات تخصصی بازرگانی، حمل و ترخیص کالا است. تجربه اندوخته شده از سال ها فعالیت در امر ترخیص کالا، سرعت، دقت و کاهش هزینه  ها و رضایت همکاران تجاری را به ارمغان آورده است. رمز موفقیت هلدینک آریا  از بدو تأسیس تاکنون، رعایت موازین قانونی و همچنین ارائه مناسب  ترین راهکار ها در جهت حفظ منافع شرکای تجاری است

اهداف و برنامه ها
این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان، بسترهای لازم به منظور تحقق مناسب ترین شرایط، بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید و در این جهت نسبت به آموزش و یادگیری مستمر کارکنان و انجام مشاوره های بازرگانی به مشتریان و بازبینی فرایند های داخلی و بیرونی با استفاده از اخذ گواهینامه های ایزو عمل می نماید.
این شرکت  تلاش و توسعه خود را نسبت به مشتری متعهد میداند و سعی در برقراری روابط بلند مدت با کلیه مشتریان دارد بطوری که به عنوان شریک تجاری آنها عمل نماید. به همین منظور چشم انداز بلند مدت شرکت تمرکز بر خدمات رسانی در بالاترین سطح کلاس جهانی به مشتریان می باشد و در هر لحظه آماده خدمت رسانی به آنها می باشد.
منشور اخلاقی  هلدینگ آریا دریا تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین، انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه امور و فرایند ها و حفظ اسرار تجاری مشتریان خود و ایجاد محیط کاری پرنشاط با رعایت کلیه اصول سازمانی می باشد. همچنین این شرکت خود را موظف به رعایت کلیه الزامات زیست محیطی می داند.

 

 

 

 

خواندن 3618 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 تیر 1398 08:59

درباره ما

 

هلدینگ آریا  با هدف ارائه خدمات تخصصی بازرگانی، حمل و ترخیص کالا در سال 1381  تأسیس شد. در طی این سال ها، توانسته است با ارائه خدمات متنوع بازرگانی، حمل و نقل بین المللی ...

خدمات

-  صادرات
-  واردات
-  حمل و نقل
-  ترخیص
-  مشاوره در امور بازرگانی ، ترخیص

صادرات و واردات

-  کشاورزی
-  معدنی
-  مواد غذایی
-  صنعتی

ارتباط با ما

  آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان علی اکبری، پلاک 103، واحد 6

  تلفن: 88509729 , 88509753 , 86121450

ایمیل: info [at] arya-holding [dot] com